509 363 830
CZĘSTOCHOWA
668 005 683
SOSNOWIEC

HELLO! Studio – wykończenia mieszkań

HELLO! Studio

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nawiązaliśmy współpracę z firmą REDNET DOM, która zajmuje się aranżacją wnętrz i urządzaniem mieszkań pod klucz.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań, dlatego chcemy, abyście mogli na nas liczyć na każdym etapie zakupu mieszkania.

Firma REDNET DOM zadebiutowała na polskim rynku przeszło 15 lat temu. Od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz aranżacji wnętrz. Ich projekty cieszą się dużym uznaniem a jakość spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dzięki współpracy z projektantami oraz możliwości wyboru materiałów wykończeniowych w jednym miejscu nie tracicie Państwo czasu na oglądnie dużej ilości katalogów, odwiedzanie sklepów i marketów budowlanych, czy poszukiwania inspiracji i pomysłów na aranżację swojego M. Dodatkowo do wyboru są różne pakiety wykończeniowe, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie

Zapraszamy na spotkanie z projektantami w dowolnym dla Państwa terminie!

 

Zespół doświadczonych wkspertów

Zespół doświadczonych expertów

Rozwiązania na każdą kieszeń

Rozwiązanie na każdą kieszeń

Oszczędność czasu i pieniędzy

Oszczędność czasu i pieniędzy

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

Zapisz
Preferencje użytkownika plików cookie
Poprzez kliknięcie na „Akceptuj wszystkie” jest wyrażona zgoda na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia korzystania z nawigacji strony, analizowania wykorzystania strony i wsparcia naszych działań marketingowych.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Analytics
Narzędzia używane do analizy danych, pomiaru skuteczności witryny i zrozumienia, jak ona działa.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć
Analytics
Narzędzia używane do analizy danych, pomiaru skuteczności witryny i zrozumienia, jak ona działa.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć